W ORIENS od lat dbamy o najwyższą jakość produktów które z pasją dostarczamy zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Szeroki asortyment i niskie ceny zagwarantują pełne zadowolenie z Państwa zakupów u nas. I-przyprawy.pl to nasz sklep internetowy, który w październiku 2017 roku otworzyliśmy dla Państwa chcąc zapewnić możliwość kupna naszych przypraw także przez internet. Nasze przyprawy i herbaty pochodzą z różnych stron świata od dalekiej Indonezji i Chin poprzez Peru, Brazylię do także tych dostępnych w Europie.

Asortyment dostępny w sklepie i-przyprawy.pl będzie powiększał się każdego miesiąca. Zapraszamy Państwa do napisania opinii na temat naszego sklepu na adres biuro@i-przyprawy.pl chętnie się z nimi zapoznamy i zrobimy wszystko co możliwe aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Atesty jakościowe dostępne są w naszej firmie a o czystość naszych produktów dba także Państwowa Inspekcja Sanitarna wpisując nas do Rejestru Zakładów Podlegających Urzędowej Kontroli Organów Państwowych Inspekcji Sanitarnej pod nr wpisu 33/24/3006/2017.

Życzymy udanych zakupów.
Zespół i-przyprawy.plWszelkie prawa zastrzeżone 2017 i-przyprawy.pl
Projekt i wdrożenie: PROPERART.PL